Strona koncernu Noratel

Ś Światowy Dzień Wiatru

Światowy Dzień Wiatru to wydarzenie, które odbywa się co roku 15 czerwca. Zostało zainicjowane przez Wind Europe i Global Wind Energy Council (GWEC). Jest to dzień świętowania energii wiatrowej, jej znaczenia dla środowiska i ogromnego potencjału, jaki reprezentuje dla zrównoważonej przyszłości.

Noratel przoduje w globalnym dążeniu do wykorzystania energii odnawialnej, postrzegając energię wiatru jako kamień węgielny przyszłej struktury energetycznej. Reaktory i transformatory produkowane przez Noratel, jako zaufane produkty są wykorzystywane przez liderów branży w licznych projektach energetyki wiatrowej na całym świecie. Dlatego świętujemy Światowy Dzień Wiatru i zobowiązujemy się do pozostania w czołówce branży energetyki wiatrowej.

Energia wiatru to doskonała alternatywa dla paliw kopalnych. Jest opłacalna, odnawialna, obfita, czysta i nie powoduje emisji gazów cieplarnianych podczas eksploatacji. Dziś energia wiatrowa jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów przemysłowych na świecie.

Dzięki szczególnej wiedzy fachowej w dziedzinie energetyki wiatrowej, Noratel dostarcza branży rozwiązania komponentowe, od kontroli nachylenia łopat turbin wiatrowych, po wysokowydajne transformatory, reaktory i filtry do najnowocześniejszych przekształtników mocy, w których niezawodność w najbardziej wymagających środowiskach jest kluczowa w branży wiatrowej.
Nasza wiedza w sektorze energii odnawialnej pozwoliła Noratelowi opracować wiele rozwiązań dla dzisiejszych wymagających aplikacji, projektów wymagających niskich strat i wysokiej wydajności w połączeniu z wysoką gęstością energii i kompaktowymi rozmiarami. Te często sprzeczne wymagania wymagają projektów wykorzystujących najnowocześniejsze materiały i topologie.
Nasze projekty obejmują zarówno najprostsze reaktory suche, jak i złożone indywidualne rozwiązania chłodzone cieczą, spełniające rygorystyczne wymagania środowiskowe dotyczące ochrony antykorozyjnej, stabilności wibracyjnej i długiej żywotności, a wszystkie są w pełni testowane w ściśle kontrolowanych warunkach.
Jako globalny dostawca w branży energetyki wiatrowej Noratel obiecuje, że zawsze będzie w czołówce branży.

SZCZĘŚLIWEGO ŚWIATOWEGO DNIA WIATRU!

Aktualne oferty pracy
Najnowsze aktualności
Światowy Dzień Wiatru
Światowy Dzień Wiatru to wydarzenie, które odbywa się co...
Noratel a Covid-19
Epidemia COVID-19 rozprzestrzeniła się w bieżącym roku szybko. N...
Ekologia w Noratelu
Ekologia w biznesie przestała być już modą. Obecnie dbałość o ot...